Olavia Taxi Oława

Taxi Lotnisko Wrocław

Zdecyduj się na usługi profesjonalnych kierowców. Unikaj niepewnych taksówek, które mogą przysporzyć Ci kłopotów… Transfery na i z lotniska we Wrocławiu. wykonujemy codziennie. Do dyspozycji oddajemy auta osobowe oraz Vany.

W jaki sposób odbieramy gości z lotniska we Wrocławiu?

Codziennie organizujemy transfery z lotniska do hotelu, do firmy, na spotkania biznesowe, konferencje, wakacje i wiele innych. Delegujemy na takie przejazdy wyłącznie kierowców, którzy prowadzą samochód komfortowo. Cechuje ich bardzo wysoka kultura osobista. Wiedzą również wszystko o kulturze jazdy. To dla dobra Ciebie i Twoich gości.

Wrocław Lotnisko Taxi

1. Obserwacja lotu

Nie zaskakują nas sytuacje, kiedy samolot będzie np. opóźniony lub wyląduje przed czasem, ponieważ od początku dnia obserwujemy lot by być gotowym na ewentualne zmiany.

2. Dzień dobry !

Po wylądowaniu samolotu kierowca ustawia się na lotnisku w hali przylotów oczekując na pasażerów z tabletem wyświetlającym nazwę firmy bądź nazwisko jednego z pasażerów.

Taxi Lotnisko Wrocław

3. Zaproszenie

Po przywitaniu się z pasażerami zapraszamy ich do samochodu pomagając z walizkami. Kierowcy samodzielnie wkładają walizki do taksówki prosząc gości o zajęcie miejsc w aucie.

Taxi dla firm Wrocław

4. Przejazd

Zachowując zasady Wyższej Kultury Jazdy, służymy pomocą. Pasażerowie mogą swobodnie wykonywać swoje obowiązki służbowe w trakcie jazdy.

Dlaczego jechać z nami?

Punktualnie

Nic nas nie zaskakuje, ponieważ specjalizujemy się w przejazdach taksówkami realizowanymi na z góry określoną datę i godzinę.

Kulturalnie

Wyższa Kultura Jazdy odnosi się zarówno do jazdy jak i zachowania kierowców wobec osób przewożących. Są komunikatywni i profesjonalni.

Pewnie

Działanie pod presją jest naszą codziennością. Możesz czuć się spokojnie.

Co mówią nasi klienci o transferach z lotniska we Wrocławiu?

“...Są to najczęściej transfery z lotniska we Wrocławiu do Stanowic bądź ze Stanowic na lotnisko. Nasi zagraniczni goście lub koledzy z innych oddziałów Roba są bardzo zadowoleni z usług Olavia Taxi. Kierowcy wykazują się pełnym profesjonalizmem, są bardzo dobrze zorganizowani oraz posługują się językiem angielskim, co bardzo ułatwia naszą współpracę. ...”
Agnieszka Kosowicka
“...Najczęściej korzystamy z pomocy w zakresie transportu pracowników na i z lotniska we Wrocławiu i w Krakowie. Nasi pracownicy są zadowoleni z komfortu i jakości usług Pana Tomasza oraz jego kierowców,... Pan Tomasz Dobkowski osobiście czuwa nad każdym przejazdem jaki jest realizowany przez jego kierowców dla naszej firmy. Cenimy tę współpracę za profesjonalizm, który objawia się szybkim i stałym kontaktem, elastycznością na zmiany oraz komfortowymi pojazdami...”
Anna Bruniecka
“...Firma zapewnia usługi transportowe, a także koordynację odbiorów i odwożenia naszych gości hotelowych. Dobra organizacja zespołu kierowców i znajomość języka angielskiego pozwoliły na profesjonalną obsługę gości zagranicznych na takim samym poziomie jak osób z Polski. Transporty wykonywane były punktualnie, ponadto samochodami dobrej klasy....”
Joanna Popik

Taxi z lotniska nie tylko we Wrocławiu

Najczęściej po za Wrocławiem jeździmy również do Krakowa, Pragi, Berlina, Poznania czy Warszawy.

Scroll to Top
Tutaj jesteśmy!
Scan the code