fbpx

Taxi Jelcz-Laskowice

TAXI JELCZ LASKOWICE?
KLIKNIJ I DZWONISZ!

Taxi Jelcz-Laskowice
5,0 rating based on 12 345 ratings
Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Polecam Olavia Taxi

★★★★★
Dziękuję Panom z Olavia Taxi za przyjazd w wyznaczonym czasie. Bardzo mi na tym zależało. W Jelczu-Laskowicach wyrastacie na jedną z lepszych Taxi na rynku. Pozdrawiam i trzymam kciuki za udane kursy.
- Paweł. Z

Taxi godna polecenia

★★★★★
Miła atmosfera podczas jazdy. Z Panami z Olavia Taxi nie można się nudzić. Fajne lecz cały czas profesjonalne podejście do swojej pracy. Będę Was polecała znajomym.
- Justyna

Stały klient Olavia Taxi

★★★★★
Jestem stałym klientem Olavia Taxi, bo to firma godna zaufania. Na terenie Oławy i Jelcza-Laskowic nie mają sobie równych.
- Sławwo77

Przewóz osób – Laskowice Taxi Jelcz

Szczegółowe i aktualne informacje na temat programów partnerskich znajdziesz w zakładce Regulamin Vip Card Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony na Facebooku. Co jakiś czas organizujemy ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Nie powinno Cię w nich zabraknąć! Jeszcze raz, z całego serca zapraszamy do korzystania z naszych usług! Liczy się przecież Twoja satysfakcja, która utwierdza nas w przekonaniu, że warto świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Stało się. Musisz zamówić taksówkę. Tylko po co? W to nie wnikamy, a każde zlecenie wykonujemy z największą rzetelnością! Zanim przejdziemy do meritum, bardzo prosimy, wyobraź sobie idealną firmę taksówkarską. Popuść wodze fantazji, kontempluj nad korzyściami, których doświadczasz wybierając właściwą firmę… taxi Jelcz, No śmiało. Co widzisz? Schludnego kierowcę w wygodnym samochodzie? Punktualnie czekającego we wskazanym miejscu, serdecznie witającego klienta? Ach, cóż to za człowiek, ozłocić go trzeba — uczynny, służący swoją radą, a nawet niewinną pogawędką, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Matko! Ten człowiek ma jeszcze wszystkie dokumenty i pozwolenia, a więc masz pewność, że dojedziesz bezpiecznie do celu! No to teraz otwórz oczy… i spójrz na naszą firmę. Udowodnimy Ci, jak blisko jesteśmy od przytoczonej deskrypcji!

Taxi Jelcz- Laskowice – To tak na poważnie? Jest tutaj jakaś ukryta kamera?!

Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami związanymi z transportem osób, ale nie tylko. Opracowaliśmy niezwykle bogatą ofertę, która zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zakupy na telefon, to dzisiaj norma — ale kto dostarczy Ci je nader sprawnie, a w dodatku z uśmiechem na twarzy? Po co uzależniać się od sąsiadów i zaciągać wysokie kredyty w postaci szklanki cukru? Chwytaj za telefon, wykręć numer, a może przy okazji zamówisz pięć worków ziemi, które miałeś kupić już dobre sześć dni temu — dla żony.

Taxi Jelcz Laskowice

Wniesiemy je na górę, nawet jeżeli mieszkasz na dziesiątym piętrze w budynku bez windy! Chętnie współpracujemy z klientami przy okazji wszelkich imprez okolicznościowych — wesela, chrzciny, urodziny — na nas zawsze możesz liczyć! Ty i Twoi goście. Podobnie traktujemy imprezy firmowe — przecież Twoi pracownicy to prawie druga rodzina. Czyż nie wypada o nich zadbać? Dodatkowo wykonujemy bez żadnych problemów kursy ze zwierzętami pod opieką właściciela, a wezwania dotyczące spraw ważkich traktujemy z największym priorytetem.

Jelcz Laskowice Taxi

To nie wszystko, bo służymy Ci pomocą jako kurierzy — na terenie całej Oławy i Jelcza-Laskowic! Możesz powierzyć nam swoje dokumenty albo inne przesyłki, które z największą pieczołowitością dostarczymy do wskazanych rąk. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to podejmiemy się transportu przesyłek i paczek przekraczających 1,5 tony. To dopiero początek, wszak jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, nawet te najbardziej zakręcone! Nie czekaj — dzwoń, a na pewno jakoś się dogadamy! Nie rozwiązujemy jedynie spraw sercowych (zarówno tych natury miłosnej, jak i medycznej — niestety, ale zabroniono nam przeprowadzania zabiegów w taksówkach).

Olavia Taxi dba o swoich stałych klientów!

Często korzystasz z naszych usług? Chcesz oszczędzić pieniądze? Nie czekaj, tylko wyrób specjalną kartę umożliwiającą kolekcjonowanie punktów lojalnościowych. Każde sześć zebranych punktów (punkt = kurs), siódmy jest wykonany gratis (dokładne warunki i regulamin znajdują się na naszej stronie internetowej) korzyść widoczna gołym okiem. Nie musisz ograniczać się wyłącznie do naszych usług. Posiadając kartę i odpowiednią ilość pieczątek, możesz wykorzystać atrakcyjne upusty i rabaty w partnerskich firmach.