Olavia Taxi Oława

otwórz dokument klikając w logo

Wybrane referencje

Kliknij w logo – otworzy się prawdziwy dokument

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Olavia Taxi. Sp. z o.o., którą reprezentuje Pan Tomasz Dobkowski.

Do wyboru firmy Olavia Taxi spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności skłoniły nas nie tylko względy praktyczne jak i oferowane przez nich wysoka jakość usług, ale co najważniejsze szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, a także profesjonalizm. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez fitmę Olavia Taxi szczególnie tym, którzy potrzebują solidnego partnera do współpracy.

Monika Małys

menager ds hr i administracji

Firma Olavia Taxi Sp. z o.o. reprezentowana przez Tomasza Dobkowskiego świadczy dla nas usługi przewozu osób od 2021r.
Są to najczęściej transfery z lotniska we Wrocławiu do Stanowic bądź ze Stanowic na lotnisko.

Nasi zagraniczni goście lub koledzy z innych oddziałów Roba są bardzo zadowoleni z usług Olavia Taxi. Kierowcy wykazują się pełnym profesjonalizmem, są bardzo dobrze zorganizowani oraz posługują się językiem angielskim, co bardzo ułatwia naszą współpracę. 

Zdarzały się również sytuacje nagłe, w których prosiliśmy o podstawienie taksówki w ciągu kilkunastu minut. Olavia Taxi nie zawiodła nas również w takich przypadkach. 

Zdecydowanie polecam firmę Olavia Taxi jako profesjonalnego partnera do współpracy.

Agnieszka Kosowicka

Customer support

Firma Olavia Taxi Sp. z o.o. reprezentowana przez Tomasza Dobkowskiego świadczy dla naszej firmy od czerwca 2022r.

Współpraca przebiega dotychczas na najwyższym poziomie. Firma świadczy dla nas usługi przewozu pracowników w czasie trwania delegacji. Zazwyczaj są to kursy między naszymi fabrykami ulokowanymi w całej Polsce, ale także wizyty u klientów. Olavia Taxi podejmuje się również zadań specjalnych – gdy trzeba coś odebrać , zawieźć – zawsze można liczyć na wsparcie kierowców tej firmy.

Pracownicy Ds Smith Polska podróżujący z Olavia Taxi cenią ich za profesjonalizm, punktualność, bezpieczną jazdę oraz nienaganną kulturę. 

Zdecydowanie polecam firmę Olavia Taxi jako profesjonalnego partnera do współpracy.

Małgorzata Szewczyk

Administrative & Customer Service Specialist

Pragniemy wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z firmą
Olavia Taxi Sp. z o.o. reprezentowaną przez Pana Tomasza Dobkowskiego.

Najczęściej korzystamy z pomocy w zakresie transportu pracowników na i z lotniska we Wrocławiu i w Krakowie. Nasi pracownicy są zadowoleni z komfortu i jakości usług Pana Tomasza oraz jego kierowców, dlatego stale zlecamy firmie Olavia Taxi kolejne kursy.

Pan Tomasz Dobkowski osobiście czuwa nad każdym przejazdem jaki jest realizowany przez jego kierowców dla naszej firmy. Cenimy tę wspólpracę za profesjonalizm, który objawia się szybkim i stałym kontaktem, elastycznością na zmiany oraz komfortowymi pojazdami.

Mając na uwadze powyższe serdecznie polecamy innym firmom korporację Olavia Taxi Sp. z o.o. jako partnera do współpracy.

Anna Bruniecka

administration specialist

Firma Olavia Taxi Sp. z o.o. reprezentowana przez Tomasza Dobkowskiego świadczyła dla naszego Hotelu usługi od dłuższego czasu. 

Dzięki profesjonalizmowi firmy Olavia Taxi mogliśmy zapewnić naszym gościom szybki i niezawodny transport na najwyższym poziomie. 

Firma zapewnia usługi transportowe, a także koordynację odbiorów i odwożenia naszych gości hotelowych. Dobra organizacja zespołu kierowców i znajomość języka angielskiego pozwoliły na profesjonalną obsługę gości zagranicznych na takim samym poziomie jak osób z Polski. Transporty wykonywane były punktualnie, ponadto samochodami dobrej klasy.

Współpraca przebiegała bardzo sprawnie bez względu na problematyczne warunki pogodowe, bądź zmiany w rezerwacjach wynikających ze strony gości, z uwzględnieniem wszelkich ustaleń umowy pomiędzy stronami. 

Zdecydowanie polecam Olavia Taxi Sp. z o.o. jako profesjonalnego partnera do współpracy.

Joanna Popik

dyrektor hotelu

Z usług firmy Olavia Taxi Sp. z o.o. korzystamy regularnie od kilku lat. Świadczone są one z najwyższą starannością, punktualnością i kulturą osobistą. Zarówno nasi klienci jak i pracownicy , którzy korzystają z przewozu są bardzo zadowoleni.

Doceniamy we współpracy elastyczność i dyspozycyjność, co dla naszej firmy, której mottem jest: „Lepsze doświadczanie świata w ruchu” jest bardzo ważne. 

Wybierając usługi Olavia Taxi wspieramy zrównoważony transport na obszarach zurbanizowanych, w ten sposób wspólnie dbamy o środowisko, w którym żyjemy i pracujemy.

Zdecydowanie polecamy firmę Olavia Taxi jako partnera do współpracy. 

Wojciech Struzik

prokurent

Scroll to Top
Tutaj jesteśmy!
Scan the code