fbpx

Kim jesteśmy?

Poznajmy się!

Bo chyba właśnie po to kliknąłeś na tę stronę co?

Czy naprawdę chciałbyś czytać o nas? Chcesz wiedzieć czy jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i za cel stawiamy sobie przede wszystkim wyśmienitą obsługę klienta? Czy firma, ktorej chciałbyś zaufać powinna przedstawiać się (bądźmy szczerzy) tak banalnymi, wyświechtanymi tekstami?
Musimy przypominać, że to oczywiste…?

Skupmy się na tym co dla Ciebie jest istotne, ok?

  • Będąc fanem na profilu facebook’owym na, którym prowadzimy ciekawe konkursy masz okazję zdobyć wiele atrakcyjnych nagród… Zobacz.
  • Wiemy, że nie wszyscy śpią w nocy i czasami potrzebują dostać się do domu z dalekiej podróży lub z małej rodzinnej imprezki, dlatego czuwamy przy telefonie bez przerwy. Dzwonisz kiedy chcesz!
  • Oława jest miastem, które znamy na wylot i dajemy Ci w ten sposób pewność, że nasze taksówki nie dryfują gdzieś daleko tylko cumują dokładnie tam gdzie sobie życzysz.
  • Przygotowaliśmy dla Ciebie VIP CARD OLAVIA TAXI, które dostaniesz jeśli będziesz chciał jeździć z nami taniej. Uzbierasz 9 pieczątek i dostaniesz darmowy kurs.
  • Ty decydujesz o tym w jaki sposób chcesz się rozliczyć za kurs. Możesz zapłacić gotówką, możesz zapłacic kartą, a możesz zapłacić kuponem – jeśli posiadasz.
  • Możesz umówić się z nami na pasującą Tobie godzinę i być spokojny, że będziemy na czas.

 

Chcemy byś myśląc Taxi Oława powiedział na głos Olavia Taxi. Pracujemy, robimy co w naszej mocy byś był zadowolony z naszych usług. Chcemy byś w  taksówkach Olavia Taxi czuł się wygodnie po brzegi.
Ale wiesz dlaczego? Bo mamy rodziny i chcemy, aby nasze dzieci miały szczęśliwe dzieciństwo. Zdziwiony?

Nie ukrywajmy – do tego są potrzebne pieniądze. Żeby je zarobić musimy odpowiednio dbać o Ciebie.
Wtedy nasze dzieci będą szczęsliwe, my będziemy mieli pieniądze, a Ty dostaniesz to czego oczekujesz.
To takie proste, nie?