Taxi Jelcz-Laskowice

TAXI JELCZ LASKOWICE?
KLIKNIJ I JUŻ DZWONISZ!

Stało się. Musisz zamówić taksówkę. Tylko po co? W to nie wnikamy, a każde zlecenie wykonujemy z największą rzetelnością! Zanim przejdziemy do meritum, bardzo prosimy, wyobraź sobie idealną firmę taksówkarską. Popuść wodze fantazji, kontempluj nad korzyściami, których doświadczasz wybierając właściwą firmę… No śmiało. Co widzisz? Schludnego kierowcę w wygodnym samochodzie? Punktualnie czekającego we wskazanym miejscu, serdecznie witającego klienta? Ach, cóż to za człowiek, ozłocić go trzeba — uczynny, służący swoją radą, a nawet niewinną pogawędką, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Matko! Ten człowiek ma jeszcze wszystkie dokumenty i pozwolenia, a więc masz pewność, że dojedziesz bezpiecznie do celu! No to teraz otwórz oczy… i spójrz na naszą firmę. Udowodnimy Ci, jak blisko jesteśmy od przytoczonej deskrypcji!

Taxi Jelcz- Laskowice – To tak na poważnie? Jest tutaj jakaś ukryta kamera?!

Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami związanymi z transportem osób, ale nie tylko. Opracowaliśmy niezwykle bogatą ofertę, która zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zakupy na telefon, to dzisiaj norma — ale kto dostarczy Ci je nader sprawnie, a w dodatku z uśmiechem na twarzy? Po co uzależniać się od sąsiadów i zaciągać wysokie kredyty w postaci szklanki cukru? Chwytaj za telefon, wykręć numer, a może przy okazji zamówisz pięć worków ziemi, które miałeś kupić już dobre sześć dni temu — dla żony. Wniesiemy je na górę, nawet jeżeli mieszkasz na dziesiątym piętrze w budynku bez windy! Chętnie współpracujemy z klientami przy okazji wszelkich imprez okolicznościowych — wesela, chrzciny, urodziny — na nas zawsze możesz liczyć! Ty i Twoi goście. Podobnie traktujemy imprezy firmowe — przecież Twoi pracownicy to prawie druga rodzina. Czyż nie wypada o nich zadbać? Dodatkowo wykonujemy bez żadnych problemów kursy ze zwierzętami pod opieką właściciela, a wezwania dotyczące spraw ważkich traktujemy z największym priorytetem. To nie wszystko, bo służymy Ci pomocą jako kurierzy — na terenie całej Oławy i Jelcza-Laskowic! Możesz powierzyć nam swoje dokumenty albo inne przesyłki, które z największą pieczołowitością dostarczymy do wskazanych rąk. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to podejmiemy się transportu przesyłek i paczek przekraczających 1,5 tony. To dopiero początek, wszak jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, nawet te najbardziej zakręcone! Nie czekaj — dzwoń, a na pewno jakoś się dogadamy! Nie rozwiązujemy jedynie spraw sercowych (zarówno tych natury miłosnej, jak i medycznej — niestety, ale zabroniono nam przeprowadzania zabiegów w taksówkach).

Olavia Taxi dba o swoich stałych klientów!

Często korzystasz z naszych usług? Chcesz oszczędzić pieniądze? Nie czekaj, tylko wyrób specjalną kartę umożliwiającą kolekcjonowanie punktów lojalnościowych. Każde sześć zebranych punktów (punkt = kurs), siódmy jest wykonany gratis (dokładne warunki i regulamin znajdują się na naszej stronie internetowej) korzyść widoczna gołym okiem. Nie musisz ograniczać się wyłącznie do naszych usług. Posiadając kartę i odpowiednią ilość pieczątek, możesz wykorzystać atrakcyjne upusty i rabaty w partnerskich firmach. Szczegółowe i aktualne informacje na temat programów partnerskich znajdziesz w zakładce Regulamin Vip Card Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony na Facebooku. Co jakiś czas organizujemy ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Nie powinno Cię w nich zabraknąć! Jeszcze raz, z całego serca zapraszamy do korzystania z naszych usług! Liczy się przecież Twoja satysfakcja, która utwierdza nas w przekonaniu, że warto świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

[/vc_row]